Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on Rootsi massaažil baseeruv kõige enam levinud massaažiliik. Klassikaline massaaž aktiveerib eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusena suureneb organismi vastupanuvõime haigustele. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise ülepinge korral.

Meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigeseprobleemide raviks.See massaažiliik ei sobi tiheda karvastiku ja mee suhtes allergilistele inimestele. Masseeritav peab olema puhas ja kreemitamata.

Kupumassaaž

Kupumassaaž on klassikalise massaažiga ja kuppude kasutamisega kombineeritud massaažiliik. Teostamiseks kasutatakse erineva suurusega kummist kuppe. Masseeriv efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupumassaaž kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kaua kestva hüpereemia. Väga sobilik külmetushaiguste, krooniliste liigeseprobleemide ja tselluliidi korral.

Parafiini protseduurid

Parafiini protseduurid kätele ja jalgadele aitavad nende eest hoolitseda sest protseduur: parandab naha verevarustust, leevendab lihaspingeid, rahustab valulikke lihaseid, muudab naha pehmemaks ja siledamaks, on sügavniisutava toimega, toidab ja hooldab nahka soojendab liigeseid, parandab liigeste liikuvust. Soe parafiin tekitab minisauna efekti. Nahapoorid avanevad, kreem imendub hästi ja toidab nahka sügavuti. Parafiinihoolitsus mõjub hästi külmetavate käte ja jalgade puhul

Close Menu